Fulya Evleri Genel Özellikler

Şehrin merkezinden, hızından ve enerjisinden kopamayanlar için yepyeni bir tarz yepyeni bir soluk Fulya Aparts İstanbul. Önemli iş ve alışveriş merkezlerine, Cevahir AVM ve Metro’ya 3 dakika, Metrobüs, Nişantaşı, Şişli, Mecidiyeköy ve Beşiktaş’a yürüme mesafesindedir.
Her biri modern teknolojinin son ürünleri ile özgün mimarlar tarafından tasarlanmış olan Fulya Aparts, lüks ve konforun tanımına çok farklı ve yeni bir boyut getiriyor. Şehrin merkezinde tam da hayal ettiğiniz gibi bir konaklama alternatifi sunuyor.

Fulya Aparts’da evler 45m2 olup 1 Oda, 1 Salondur. 1000 kanal uydu yayını, Plazma TV, daimi sıcak su, Klima, Sınırsız internet, masaüstü ocak,  Çamaşır makinası, Su ısıtma cihazı, yağmurlama duş sistemi mevcuttur.  Fulya Aparts’ın karşısında ücretli otopark, Eminönü, Beşiktaş, Nişantaşı otobüs durağı, Çarşamba günü kurulan Organik Pazar bulunmaktadır. Sabahları her 15 dakikada bir ücretsiz Cevahir’e, Metro’ya servis bulunmaktadır. Fulya Aparts, içinde yürüyüş parkuru, spor aletleri ve “şelale” bulunan Hayrettin Karaca parkının tam karşısındadır.

İrtibat : 0212 36 6600      GSM:  0541 214 6136